Pegazus Boats Latvia 

Pegazus Boats rūpnīcas oficiālais pārstavis Latvijā

Escapade 600 OPEN

Escapade 600 Open ir pārveidota Escapade 600 Suntop laivas versija. Šajā versijā cietais jumts ir ...

Pegazus 450 un 450 PRO

PEGAZUS 450 ir izcila, piecu cilvēku laiva, kas piemērota ģimenes izbraucieniem vai makšķerēšanas ekspedīcijām. Laivai ...

Mūsu modeļi

Laipni lūgti PEGAZUS BOATS pasaulē, kur kvalitāte pārtop elegancē uz ūdens!
Šeit, starp 10 modeļiem un to modifikācijām jūs noteikti atradīsiet laivu makšķerniekam, ūdenssporta entuziastam, ģimenei, draugiem, uzņēmumam. Katra laiva ir projektēta un izgatavota ar uzmanību pret detaļām nodrošinot perfektu atbilstību Latvijas lietošanas apstākļiem.

Par mums

PEGAZUS BOATS LATVIA ir CINE VECTOR SIA zīmols kurš ir oficiālais PEGAZUS BOATS atpūtas un zvejas laivu ražotāja pārstāvis Latvijā.
Uzņēmuma CINE VECTOR SIA dibinātājs ir kaislīgs kuģotājs kurš vairāku gadu garumā meklējis savu ideālo laivu. Produkta tirgus izpēte, neskaitāmi gaitas testi, laivu izstāšu apmeklējumi un desmitiem laivu īpašnieku pieredzes stāsti apvienoti ar personīgi pieredzēto izveidoja sadarbību ar iespējams kvalitatīvāko atpūtas laivu projektētāju un ražotāju, PEGAZUS BOATS. Šī ražotāja uzmanība detaļām un ražošanas ciklu stingra ievērošana dziļi pārliecina par ilgtspējīgu un kvalitatīvu produktu. Esam pagodināti ar uzņemšanu PEGAZUS BOATS saimē un priecāsimies par katru jauno PEGAZUS laivu kura tiks nolaista ūdenī ar PEGAZUS BOATS LATVIA rokām.