Pegazus Boats ir vairāk nekā 20 gadu pieredze

Ražots ES

Pegazus Boats, Polijas uzņēmums, specializējas motorjahtu ražošanā atpūtai un zvejas laivu ražošanā. Viņu produkti ir atzīti un apbalvoti gan Polijā, gan starptautiskajos tirgos. Uzņēmums sadarbojas ar dažādiem profesionāliem uzņēmumiem, lai nodrošinātu Pegazus laivu piegādi ārvalstu tirgos, palīdzot klientiem izvēlēties pareizo aprīkojumu, motoru uzstādīšanu un citas vēlamās papildinājumus.


Augstas kvalitātes meistarība

Pegazus laivas ir pazīstamas ar savu rūpīgo meistarību un augstvērtīgu materiālu izmantošanu, nodrošinot izturību un pārāku veiktspēju


Pielāgošana un personalizācija

Uzņēmums pieiet katram projektam individuāli, ļaujot augstu pielāgošanas pakāpi, lai apmierinātu konkrētās klientu vajadzības un preferences


Turpināta inovācija un attīstība

Pegazus Boats iegulda modernos risinājumos un inovatīvās metodēs laivu ražošanā, nodrošinot, ka viņu produkti ir atjaunināti ar jaunākajiem sasniegumiem laivu dizainā un tehnoloģijās.

Mūsdienīga pieeja

Pegazus Boats nepārtraukti attīstās, ieguldot modernos risinājumos jauniem laivu modeļiem un inovatīvās ražošanas metodēs, ko atbalsta dažādi ES finansējumi, ieskaitot Eiropas fondus un Eiropas Reģionālās attīstības fondu. Viņi aicina klientus pievienoties Pegazus laivu īpašnieku kopienai, piedāvājot visaptverošus risinājumus ar pilnībā aprīkotām laivām, motoriem un piekabēm, mērķējot nodrošināt lieliskas pieredzes viņu jaunajiem laivu īpašniekiem.

Cine Vector

Mēs esam komanda, kas sastāv no kapteiņiem un laivas entuziastiem, katram ir vairāk nekā desmit gadu pieredze jūras industrijā. Kā aizrautīgi pārdevēji, mēs specializējamies augstas kvalitātes laivu izvēlē, kas sola gan veiktspēju, gan ilgmūžību. Mūsu izpratne par laivošanas niansēm nodrošina, ka mūsu klienti saņem ne tikai laivu, bet arī pielāgotu laivošanas pieredzi. Pievienojieties mums ceļojumā uz izcilību ūdenī!

Ar cieņu,

Cine Vector komanda