Pegazus Boats - 25 gadu pieredze laivu ražošanā

Ražots Polijā

PEGAZUS BOATS SP. Z O.O. specializējas motorjahtu, atpūtas un zvejas laivu ražošanā vairāk kā 25 gadus.

Gadu desmitiem ilgi Polija ir lepni uzturējusi bagātīgas tradīcijas atpūtas kuģu ražošanā. Vēsturiski šīs valsts amata meistari ir izstrādājuši augstas kvalitātes atpūtas un sporta jahtas, kas ir ieguvušas atzinību visā Eiropā. Arī mūsdienās Polija ir zināma ar plašu pazīstamu zīmolu klāstu, tostarp Galeon, Parker, Sunreef Yachts, Axopar, Bayliner, Saxdor, XO Boats un De Antonio Yachts, starp kuriem ir tikai daži no daudzajiem piemēriem. Tradīcijas, inovācijas un kvalitāte — tie ir galvenie principi, kas raksturo šo nozari un garantē ekonomiski efektīvu un ilgtspējīgu sniegumu.


Augstas kvalitātes meistarība

Pegazus laivas ir pazīstamas ar savu rūpīgo meistarību un augstvērtīgu materiālu izmantošanu, nodrošinot izturību un pārāku veiktspēju


Pielāgošana un personalizācija

Uzņēmums pieiet katram projektam individuāli, ļaujot augstu pielāgošanas pakāpi, lai apmierinātu konkrētās klientu vajadzības un preferences


Turpināta inovācija un attīstība

Pegazus Boats iegulda modernos risinājumos un inovatīvās metodēs laivu ražošanā, nodrošinot, ka viņu produkti ir atjaunināti ar jaunākajiem sasniegumiem laivu dizainā un tehnoloģijās.

Mūsdienīga un individuāla pieeja

Pegazus Boats nepārtraukti attīstās, ieguldot laiku un līdzekļus modernos risinājumos jauniem laivu modeļiem un ieviešot inovatīvās ražošanas metodes. Pegazus Boats aicina pievienoties Pegazus laivu īpašnieku kopienai, piedāvājot visaptverošus risinājumus ar pilnībā aprīkotām laivām. Laivu dzinēji, elektronika, komforta aksesuāri un treileri. Viss pieejams vienuviet. Mūsu, Pegazus Boats un Pegazus Boats Latvia mērķis nodrošināt lielisku pieredzi Pegazus laivu īpašniekiem.

Cine Vector

PEGAZUS BOATS LATVIA ir CINE VECTOR SIA zīmols kurš ir oficiālais PEGAZUS BOATS atpūtas un zvejas laivu ražotāja pārstāvis Latvijā.
Uzņēmuma CINE VECTOR SIA dibinātājs ir kaislīgs kuģotājs kurš vairāku gadu garumā meklējis savu ideālo laivu. Produkta tirgus izpēte, neskaitāmi gaitas testi, laivu izstāšu apmeklējumi un desmitiem laivu īpašnieku pieredzes stāsti apvienoti ar personīgi pieredzēto izveidoja sadarbību ar iespējams kvalitatīvāko atpūtas laivu projektētāju un ražotāju, PEGAZUS BOATS. Šī ražotāja uzmanība detaļām un ražošanas ciklu stingra ievērošana dziļi pārliecina par ilgtspējīgu un kvalitatīvu produktu. Esam pagodināti ar uzņemšanu PEGAZUS BOATS saimē un priecāsimies par katru jauno PEGAZUS laivu kura tiks nolaista ūdenī ar PEGAZUS BOATS LATVIA rokām.