Escapade 600 OPEN

Escapade 600 Open ir pārveidota Escapade 600 Suntop laivas versija. Šajā versijā cietais jumts ir nomainīts pret  auduma saliekamu jumta versiju. Vējstikla augstums arī ir samazināts, tādējādi pilnībā atverot kokpitu un pazimotot smaguma centru. Šāda laivas versija ļaus jums baudīt svaigu brīzi, un samazinātais laivas augstums no ūdens virsmas radīs iespēju atklāt jaunus maršrutus, piekļūt lokācijām, kuras lielajiem kuģiem ir liegtas.
Šim modelim ir komfortabla kabīne, risinājumi ērtai laika pavadīšanai uz ūdens. Plašajā kokpitā ir daudz interesanta , piemēram, sānos iebūvēta izlietne, saliekams galds, izlietne ar dušu vai izklājams aizmugures dīvāns, kas pārvēršas par ērtu sauļošanās vietu vai papildus gultu divām personām. Ja laikapstākļi nav labvēlīgi, auduma jumtu var izklāt dažās minūtēs. Tas aizsargās no lietus, un karstās dienās tas nodrošinās ēnu. Plašajā kajītē ir vieta ledusskapim, televizoram un tualetei. Laivas izmērs nodrošina ērtu transportēšanu pa ceļu. Platuma – garuma attieciba, augstais borta un korpusa dizains nodrošina lieliskas jūras īpašības.

Sākot no:

31300.00 EUR

Virzieties uz savu ideālo laivu - sazinieties ar mums tikšanās vai mūsu krājumu izpētes nolūkā!

Tehniskā specifikācija

Yacht has an aggresive and sports design line, which makes it stand out of other yacht on the water. The front hull part is sharp which and cuts waves perfectly. The rest of the hull has an unique two step design which creates an air bag under the hull to reduce friction and therefore increase speed and reduce fuel consumption. Due to that solution we have achieved a great top speed of 80 km/h (43 knots) with installed twin Mercury V8 250 HP. What is even more important is that this boat has a great cruising speed of around 60 km/h (32 knots) at around 4000-4500 RPM. At this cruising speed the SIMRAD deck computer showed us 0,5km/liter of consumed fuel which is a fantastic result of 300km range on full tanks.

Kategorija: C
Laivas svars aprīkotā stāvoklī: 1050 kg
Maksimālā kravnesība: 660 kg
Max. dzinēja jauda: 1x 200 HP 
Dzinēja kāja: L
Maksimālais apkalpes skaits: 6
Izmēri: 7.2m x 2.54m x 2.05m
Minimālā iegrime: 0.35 m